+
Menu

Textilní písmenka

Písmenka na přání z Radosne Fabryky jsou vyráběná ručně a šitá s láskou. Každý výrobek je originální a jedinečný. U každého výrobku je dbáno na detail a preciznost. Každé písmenko si můžete sami barevně navrhnout a vybrat závěsku (u každého jména jsou 2 závěsky v ceně). Mohou se barevně dopasovat k polštářům, k týpím nebo k textilním hračkám v naší nabídce.

Písmenka na přání si můžete vybírat dle předloh a vzorů (jmén) uvedených v nabídce na e-shopu, popřípadě zašlete poptávku na e-mail sanstel@sanstel.cz a ráda vám zašlu dle vašeho přání 2 - 3 barevné návrhy na uvedené jméno. Nabízím velké množství látek a dostupnost se průběžně mění, proto není možné vystavit veškeré vzory a odstíny tkanin přímo do nabídky. Děkuji za pochopení. :)

Výška písmenek je cca 20 cm a jsou ručně šité z bavlny. Mohou být rovněž oboustranná, aby bylo možno využít zajímavější dekorace. Ke každé sestavě (tzv. více jak jedno písmenko) se dodávají barevné kolíčky, provázek na zavěšení a 2 malé textilní závěsné ozdoby do 12 cm.

Produktů na stránce

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.