+
Menu

Dětská týpí / Teepee / podložky k týpím

Dětská týpí značky Moi Mili - jsou velice originální, šitá v pětiúhelníkovém tvaru. Jsou využívány přírodní materiály a mimořádné vzory, aby pomáhaly dětem i rodičům v kreativní zábavě. K týpí je možné vybírat prošívané podložky - kulaté nebo na rozměr týpí v kategorii  "Hračky / Týpí / Podložky k týpím MoiMili". Rovněž nabízíme zvýhodněné SETY týpí s prošívanou podložkou.

Dětská týpí značky Lamps Company - jsou další skvělou volbou k doplnění o kreativní a zábavný prvek v dětském pokoji. Týpí jsou šitá ve čtyřúhelníkovém tvaru. K týpí je možné vybírat prošívané podložky ze stejné kolekce, které najdete v kategorii "Hračky / Týpí / Podložky k týpím Lamps Company" https://www.sanstel.cz/261-podlozky-k-typim-lamps-company

K týpím vám nabízíme doplňky - polštáře, koše na hračky, lůžkoviny, osvětlení, vše ze stejné kolekce. Přehled kolekcí jsou k shlédnutí v kategorii "Osvětlení / kolekce Lamps Company nebo "Lůžkoviny / kolekce Lamps Company".

TÝPÍ JSOU ZASÍLÁNY POUZE NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY A TO PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY - Balík do ruky nebo Balík na poštu.

Z důvodu větších rozměrů nezasíláme týpí na Slovensko!! 


Produktů na stránce

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.