+
Menu

Dětská týpí / Teepee / podložky k týpím

Dětská týpí značky Moi Mili  - jsou velice originální, šitá v pětiúhelníkovém tvaru. Jsou využívány přírodní materiály a mimořádné vzory, aby pomáhaly dětem i rodičům v kreativní zábavě. K týpí je možné vybírat prošívané podložky - kulaté nebo na rozměr týpí v kategorii  "Hračky / Týpí / Podložky k týpím MoiMili". Rovněž nabízíme zvýhodněné SETY týpí s prošívanou podložkou.

Týpí Moimili, které jsou uvedeny skladem, popřípadě budou během týdne naskladněny (tato informace je uvedena u jednotlivých týpí), budou expedovány nejpozději do 15.12.

 

Dětská týpí značky Lamps Company jsou další skvělou volbou k doplnění o kreativní a zábavný prvek v dětském pokoji. Týpí jsou šitá ve čtyřúhelníkovém tvaru. K týpí je možné vybírat prošívané podložky ze stejné kolekce, které najdete v kategorii "Hračky / Týpí / Podložky k týpím Lamps Company". 

K týpím vám nabízíme doplňky - polštáře, koše na hračky, lůžkoviny, osvětlení, vše ze stejné kolekce. Přehled kolekcí jsou k shlédnutí v kategorii "Osvětlení / kolekce Lamps Company nebo "Lůžkoviny / kolekce Lamps Company" .

Příjem objednávek na týpí LampsCo bylo ukončeno 27.11. Nové přijaté objednávky budou expedovány v lednu 2018. 

 

Produktů na stránce

Kategorie