+
Menu

Dětská týpí / Teepee / podložky k týpím

Dětská týpí značky Moi Mili - jsou velice originální, šitá v pětiúhelníkovém tvaru. Jsou využívány přírodní materiály a mimořádné vzory, aby pomáhaly dětem i rodičům v kreativní zábavě. K týpí je možné vybírat prošívané podložky kulaté nebo ve tvaru mušlí a listů, a to v kategorii  "Hračky / Týpí / Podložky k týpím MoiMili". Rovněž nabízíme zvýhodněné SETY týpí s prošívanou podložkou.

K týpím vám můžeme nabídnout v kategorii DEKORACE / DOPLŇKY designové a velice originální doplňky - polštáře ve tvaru listů, mušlí, mráčků, klasické, kulaté, dále vlaječky nebo jedinečné girlandy a rovněž i oblíbené lapače snů.

TÝPÍ JSOU ZASÍLÁNY POUZE NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY A TO PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY - Balík do ruky.

Z důvodu větších rozměrů nezasíláme týpí na Slovensko!! 

Vzhledem k tomu, že je u všech týpí nastaveno dopravné ČP a ostatní doplňky větších rozměrů zasíláme přepravcem PPL, může se stát, že Vám následně při dokončování objednávky nenabídne e-shop výběr žádného přepravce, pouze osobní odběr. V takovém případě se nic neděje, objednávku můžete standardně odeslat, jen Vás poprosíme o informaci do poznámky v objednávce, že si přejete odeslat týpí a případně jiné zboží, které jste si k týpí objednali, přes Českou poštu.

Děkujeme velice za pochopení.

 

Produktů na stránce

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.