+
Menu

SETY Týpí + podložky MOIMILI

Už jste slyšeli o indiánské vesničce Moi Mili? Kdo do ní jednou vstoupí, zažije dobrodružství, které se už nikdy ničemu nevyrovná. Byli jsme tam a vskutku je to pravda! Jako jediná na světě je obývána těmi nejkreativnějšími a nejhravějšími indiány a indiánkami. Tajemství prý spočívá v jejich nevídaných teepee, která jsou originální a jedinečná. Nechali jsme se inspirovat a dnes indiánskou základnu může mít každý malý dobrodruh u sebe v pokojíčku.  Všechna teepee jsou něčím výjimečná, proto vybírejte dle intuice. Jedině tak zvolíte správně. A teď už na nic nečekejte, objednejte a vzhůru s dětmi za dobrodružstvím!

Dětská týpí značky Moi Mili jsou velice originální a jedinečná, vyráběná v pětiúhelníkovém tvaru. Jsou využívány přírodní materiály a mimořádné vzory, aby pomáhaly dětem i rodičům v kreativní zábavě. 

TÝPÍ JSOU ZASÍLÁNY POUZE NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY A TO PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY - Balík do ruky.

Z důvodu větších rozměrů nezasíláme týpí na Slovensko!! 


 

Vzhledem k tomu, že se blíží vánoční svátky, Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA TÝPÍ POUZE DO 27.11.2020!! 

 

Nové objednávky po uvedeném datu budou expedovány v Novém roce v první polovině ledna 2021.


Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.