+
Menu

Dětský nábytek TULO

Za sedmero horami v jedné malé říši žijí fantastické bytosti. Jsou to skřítci Tulíci a jmenují se tak po svém prapradědečkovi TULO. Ač pocházel z chudé rodiny, dodnes se o něm pějí slavné písně. Svou kouzelnou sekerkou vyráběl magické skříně a knihovny, o kterých se mluvilo v každičkém koutě na světě. Kdejaká královna a král si je žádali pro své ratolesti. TULO však plnil přání jen vyvoleným. Inu, těch mnoho nebylo. Říká se, že Tulíci prapradědečkovu sekerku mají dodnes. Prý žijí na jednom zámku s princeznou. Každý má svoji komnatu, která je označena začarovaným symbolem. Na jednom je mráček, na druhém autíčko, třetí má hvězdu a princeznin pokojíček poznáte tak, že má na dveřích korunku.

Vydali jsme se na dobrodružnou cestu za skřítky Tulíky. Na dlouhé hodiny jsme byli zavřeni v knihovnách a snažili se o nich zjistit nejvíce, co se dalo. Pouze jednou za 10 let se objeví všechny 4 symboly najednou. Avšak musíte znát tajné heslo.

Byli jsme na místě, slunce už zacházelo za obzor a v tom jsme jemným hláskem zašeptali: “Každé dítě si zaslouží žít v pohádce.“ Tmu prořízla silná záře, ve které se z čista jasna zjevila sekerka, mráček, autíčko, hvězda, korunka a vzkaz: „Udělejte děti šťastné.“

Od té doby jedině u nás seženete tento kouzelný nábytek české výroby a s jedinečným designem. Zaslouží si ho všichni, kteří by pro své děti udělali cokoliv na světě. A pokud si myslíte, že to byla pouze pohádka, přijďte se přesvědčit do naší prodejny ve Frýdlantě nad Ostravicí na ul. Spořitelní 67.

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.