+
Menu

ŠKOLNÍ AKTOVKY PRO 1. TŘÍDU

Vybíráte svému budoucímu prvňáčkovi školní aktovku? Měla by být nejen designová, ale především zdravotně nezávadná. Žáci prvních tříd v aktovce často nosí mnoho učebnic a pomůcek a dochází tak k přetěžování jejich zad, která nejsou na takovou nálož zvyklá. Usnadněte svému dítěti začátek školní docházky pořízením vhodné aktovky. Ty od Bagmaster mají zdravotní posudek Fakulty zdravotnických studií. Díky polstrovaným zádům s odvětráváním, která mohou být ještě zpevněna hliníkovým rámem, dochází k rovnoměrnému rozložení obsahu aktovky. Napomáhají tomu i ramenní popruhy - dostatečně široké a anatomicky tvarované. 

Kromě aktovky budete malému školákovi pořizovat spoustu dalších věcí. Prohlédněte si sety Bagmaster proi prvňáčky – můžete tak koupit nejen aktovku, ale rovnou i penál, sáček na přezůvky, box na svačinu či láhev na pití – to vše v podobném designu a ve vysoké kvalitě. Váš prvňáček se do školy jistě těší, zpříjemněte mu toto období díky kvalitní aktovce a doplňkům Bagmaster.

''TIP! Přečtěte si článek v kategorii JAK SPRÁVNĚ VYBRAT AKTOVKU NEBO BATOH!!

Mějte jistotu, že vybrané české batohy, školní aktovky či příslušenství splňují přísné nároky na kvalitu. Spolehněte se na Bagmaster - renomovanou značku s dlouholetou tradicí. 

Batohy Bagmaster vstoupily na trh roku 2002. Od svého počátku je hlavními prioritami společnosti kvalita a zdravotní hledisko. Za svou dobu působnosti ušla společnost dlouhou cestu a v současnosti zaznamenává úspěch nejen na českém trhu. 

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.