+
Menu

ŠKOLNÍ BATOHY PRO 1. TŘÍDU

Školní batoh pro prvňáčka by měl splňovat několik kritérií. Tím nejdůležitějším je zdravotní nezávadnost. Batohy Bagmaster mají zdravotní posudek Fakulty zdravotnických studií. Zadní část batohu je anatomicky tvarovaná a také vyztužená hliníkovým rámem. S rovnoměrným rozložením hmotnosti obsahu pomohou také anatomicky tvarované a dostatečně široké popruhy. Dalším pomocníkem je hrudní pás. 

Školní batoh do první třídy značky Bagmaster je tak ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní, zdravotně nezávazný batoh. Děti si zase jistě vyberou z široké nabídky barev a především designů, které jsou originální – u jiného výrobce je nenajdete. Navíc můžete zakoupit batoh ve školním setu s doplňky jako je penál, sáček na přezůvky, box na svačinu či láhev na pití. 

Jaké výhody přináší batohy Bagmaster?


  • Prodloužená záruka 3 roky 
  • reflexní prvky dle norem EU/EN 
  • polstrovaný zádový systém s výztuží 
  • dostatečně široké popruhy pro lepší rozložení hmotnosti 
  • zdravotní posudek


TIP: Přečtěte si článek v kategorii JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ŠKOLNÍ BATOH!!

Mějte jistotu, že vybrané české "zdravé" batohy, školní aktovky či příslušenství splňují přísné nároky na kvalitu. Spolehněte se na Bagmaster - renomovanou značku s dlouholetou tradicí. 

Batohy / aktovky Bagmaster jsou prostorné, praktické a díky ergonomickému řešení se pohodlně nosí a podporují svou konstrukcí zdravý vývoj páteře. To je při vývoji batohů pro společnost podstatné. Bagmaster dbá i na design. Proto školní batohy, dětské batohy, batohy pro studenty, batohy pro volný čas a doplňky vyrábí v různých stylech a barvách.

Batohy Bagmaster vstoupily na trh roku 2002. Od svého počátku je hlavními prioritami společnosti kvalita a zdravotní hledisko. Za svou dobu působnosti ušla společnost dlouhou cestu a v současnosti zaznamenává úspěch nejen na českém trhu. 

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.