+
Menu

ŠKOLNÍ SETY PRO 1.TŘÍDU

Školáci a především prvňáčci potřebují spoustu nezbytných pomůcek. Zásadní je aktovka, která by měla samozřejmě splňovat jejich představy. Určitě si vyberou z široké nabídky školních setů pro prvňáčky značky Bagmaster. Kromě aktovky či batohu obsahují ještě třeba penál, pytlík na přezůvky, box na svačinu či láhev na pití, to vše v podobném designu. Na kvalitu aktovky i doplňků se můžete spolehnout. Box na svačinu a láhev na pití se navíc mohou pochlubit certifikátem. Aktovky pro prvňáčky v setu jsou (stejně jako batohy v setu) zpracované především s ohledem na zdravý vývoj školáků. Široké a anatomicky tvarované popruhy zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti obsahu, stejně jako polstrovaná a vyztužená záda.

Veškeré výrobky Bagmaster splňují všechna kritéria Státního zdravotního úřadu na školní batoh.  

Záda školáků se stále vyvíjejí, a proto je potřeba dbát na výběr kvalitní aktovky, která vývoj negativně neovlivní. 

TIP: Přečtěte si článek v kategorii JAK SPRÁVNĚ VYBRAT ŠKOLNÍ AKTOVKU NEBO BATOH!!

Mějte jistotu, že vybrané české "zdravé" batohy, školní aktovky či příslušenství splňují přísné nároky na kvalitu. Spolehněte se na Bagmaster - renomovanou značku s dlouholetou tradicí. 

Batohy / aktovky Bagmaster jsou prostorné, praktické a díky ergonomickému řešení se pohodlně nosí a podporují svou konstrukcí zdravý vývoj páteře. To je při vývoji batohů pro společnost podstatné. Bagmaster dbá i na design. Proto školní batohy, dětské batohy, batohy pro studenty, batohy pro volný čas a doplňky vyrábí v různých stylech a barvách.

Batohy Bagmaster vstoupily na trh roku 2002. Od svého počátku je hlavními prioritami společnosti kvalita a zdravotní hledisko. Za svou dobu působnosti ušla společnost dlouhou cestu a v současnosti zaznamenává úspěch nejen na českém trhu. 

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.