+
Menu

Přírodní vonné vosky a svíčky

Vonné aroma vosky jsou přírodní produkty plné bylinek a vůní, které Vám intenzivně provoní Váš domov.

Vosky jsou vyrobeny v dílně u paní Hany, která je velkou milovnicí přírody a bylinek. Vždy se zabývala významen léčivých rostlin, jejich poznáváním a působením a svoje znalosti o nich stále zdokonaluje. Na obalech najdete rovněž autorské kresby paní Hany.

Aromaterapeutické vosky Růžový květ - směsi, jsou vyrobeny výhradně z přírodních surovin, jako je sójový vosk GMO free, esenciální oleje, bylinky, dřevo, pryskyřice a koření. 

Vonné vosky jsou barveny pouze přírodně pomocí bylinných prášků. Všechny suroviny jsou 100% přírodní a biologicky odbouratelné. 


Svíčky Růžový květ jsou vyrobeny ze sójového vosku a esenciálních olejů. Všechny složky jsou 100% přírodní a rostlinného původu, proto jsou svíčky vhodné i do veganských domácností. Jejich hlavní výhodou je především to, že neuvolňují jedovaté zplodiny. Navíc vydrží hořet až 2x déle (hoří min 32 hodin), než klasické svíčky a svou vůni si udrží po celou dobu používání. Svíčky jsou vysoce nasycené esenciálními oleji. Každá svíčka obsahuje 12 ml esencí. Objem svíčky 150ml.

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.