+
Menu

LŮŽKOVINY

V kategorii lůžkovin Vám nabízíme velice kvalitní lůžkoviny firmy Lamps Company a DidiOli. Dekorační polštáře ve tvaru mušlí, Binkgo Biloby, mráčků, listů a jiných Vám přináší kvalitní značka MoiMili.

 

Značka Lamps & Company se objevila na trhu od roku 2012, kdy zaujala svými originálními nápady a zajímavými vzory v textilních doplňcích, jako jsou ložní soupravy, mantinely do postýlky, teplé deky, polštářky do kočárku, koše na hračky a přebalovací podložky a dále veškerá dětská osvětlení, to vše vyznačující se vysokou kvalitou. Lamps & Co vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že materiály, z nichž jsou šité výrobky, jsou vyráběny tak aby udržovaly stále jejich kvalitu, tvar a barvy i po opakovaném praní.


Značka Didi Oli je na trhu nová česká značka vyrábějící dětské zboží. Zaměřila se na dětské lůžkoviny a pleny pro nejmenší. Využívá certifikované materiály nejvyšší jakosti a přináší nádherné a zajímavé vzory.
Produktů na stránce

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.