+
Menu

NÁBYTEK

 V naší nabídce nábytku Vám představujeme:

Dětský designový nábytek TULO - NOVINKA POUZE U NÁS

Za sedmero horami v jedné malé říši žijí fantastické bytosti. Jsou to skřítci Tulíci a jmenují se tak po svém prapradědečkovi TULO. Ač pocházel z chudé rodiny, dodnes se o něm pějí slavné písně. Svou kouzelnou sekerkou vyráběl magické skříně a knihovny, o kterých se mluvilo v každičkém koutě na světě. Kdejaká královna a král si je žádali pro své ratolesti. TULO však plnil přání jen vyvoleným. Inu, těch mnoho nebylo. Říká se, že Tulíci prapradědečkovu sekerku mají dodnes. Prý žijí na jednom zámku s princeznou. Každý má svoji komnatu, která je označena začarovaným symbolem. Na jednom je mráček, na druhém autíčko, třetí má hvězdu a princeznin pokojíček poznáte tak, že má na dveřích korunku.

Vydali jsme se na dobrodružnou cestu za skřítky Tulíky. Na dlouhé hodiny jsme byli zavřeni v knihovnách a snažili se o nich zjistit nejvíce, co se dalo. Pouze jednou za 10 let se objeví všechny 4 symboly najednou. Avšak musíte znát tajné heslo.

Byli jsme na místě, slunce už zacházelo za obzor a v tom jsme jemným hláskem zašeptali: “Každé dítě si zaslouží žít v pohádce.“ Tmu prořízla silná záře, ve které se z čista jasna zjevila sekerka, mráček, autíčko, hvězda, korunka a vzkaz: „Udělejte děti šťastné.“

Od té doby jedině u nás seženete tento kouzelný nábytek. Zaslouží si ho všichni, kteří by pro své děti udělali cokoliv na světě. 

 

Dětská retro křesílka
Při návštěvě u obrů jsme viděli gigantické křesla. Na jedno se vešlo až deset dětí. Jenže ty se do dětského světa nehodí. Nechali jsme proto vyrobit kvalitní repliky. Od toho dne děti stolují se svými přáteli z pohádkové říše stejně spořádaně, jako jejich kamarádi obři. Prozradíme, že rozhodně nezůstane u jednoho kakaa, když se u „kulatého stolu“ domlouvají kulišárny na rodiče.


Vzhledem k tomu, že se blíží vánoční svátky, Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA KŘESÍLKA A STOLY TAP POUZE DO 25.11.2020!! 

Nové objednávky po uvedeném datu budou expedovány v Novém roce v první polovině ledna 2021.


Produktů na stránce

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.