+
Menu

Textil - Písmenka na přání, polštáře a jiné

Abych se s vámi všemi mohla podělit o krásné fotoúlovky, které mi zasílají spokojené maminky a zákaznice, připravila jsem pro vás tento Blog / Fotogalerii výrobků u nás zakoupených. Můžete se zde nechat inspirovat nebo shlédnout jak vypadají naše výrobky ve skutečnosti v dané místnosti, pokojíčku a interiéru. V dnešní uspěchané době se  hodně nakupuje přes e-shopy a většinou nabízené zboží na fotkách v e-shopech vypadá jinak než poté ve skutečnosti. Tyto snímky by vám mohly pomoci jak s výběrem tak třeba jen k inspiraci. :) 

Budu velmi ráda, pokud mi budete zasílat další vaše fotografie - písmenek na přání, indiánských stanů, polštářů, dřevěných výrobků nebo jiných výrobků u nás zakoupaných, které mohou inspirovat i ostatní.  :) Fotky můžete prosím zasílat na e-mailovou adresu sanstel@sanstel.cz nebo do zpráv na facebookové stránce www.facebook.com/sanstel

Děkuji a už se moc těším na vaše skvělé snímky... :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nádherný pokojíček malé Nikolky v romantickém nádechu pastelových tónů šedé, růžové a mentolové. Vše maminka Lucie perfektně sladila a vytvořila tak malé Nikolce kouzelný hvězdný pokojíček. Písmenka na přání, textilní doplňky (polštáře, sedací vak, koše na hračky, ložní souprava, závěsy) z kolekce Pink, Mint, Grey Stars, závěsné dekorační pompony, dřevěné truhly a bedýnky, to vše zakoupeno u nás. Moc děkuji pan Lucii za fotky krásného pokojíčku. :)

        

Skandinávský styl, to je pokojíček malého Jakoubka. Písmenka na přání Jakub perfektně vystihnou komu vlastně tento kouzelný pokojíček patří. :) Indiánské týpí Moi Mili včetně ostatních úžasných doplňků dávají této místnosti skvělý a čistý nádech tohoto dnešního, velice oblíbeného stylu. Děkuji paní mamince Nině za snímek Jakoubka a dětského pokoje. (Týpí, lapač snů a písmenka na přání byly zakoupeny u nás).

       

Skvělá volba nebeských odstínů a černého nábytku. Písmenka na přání - Honza vesele doplňují pastelově modrou stěnu a tmavý nábytek, malý Honzík se má nebesky. :) Děkuji paní Kristýně za skvělý snímek. :)

Hvězdný pokojíček malé Laurinky působí díky hvězdičkám velice příjemně a útulně. Sedací vak, koš na hračky a osvětlení kolekce Pink / Mint Stars a dekorační pompony jsou k dostání u nás. Rovněž závěsy ve stejném růžovo / mentolovém odstínu se vzorem hvězdiček jsou šité na míru naší velice šikovnou paní švadlenou z Radosna Fabryka. Děkuji paní mamince Tereze za pěkné fotografie hvězdného pokojíčku. :)

           

Velice oblíbené hvězdičky zdobí i pokoj malého Vojtíška. Písmenka VOJTA, ložní souprava s polštářem kolekce Grey Stars zakoupey u nás. děkuji mamince Denise za snímek krásného hvězdného pokojíčku. :)

 

Postýlka malé princezny v hvězdném provedení. Písmenka EMMA zavěšená na zdi jasně označují, komu že tato krásná postýlka vlastně patří. :)

Našemu největšímu kamarádovi Kryštůfkovi už rovněž zdobí pokojíček písmenka na přání. :) Mamince Jiřce naší kamarádce děkuji za fotku. :)

 

Vivienka a její kouzelný pokojíček. Doplňky - písmenka Vivi na stěně, závěsný lustr, polštáře a sedací vak z kolekce Pohádkový les jsou zakoupeny u nás. Pokojíček působí v těchto veselých barvách tyrkysové a růžové mile, radostně a kouzelně. :) Děkuji moc za fotku paní mamince Katce, aby se podělila k inspiraci. :)

Malá Annie s velkým úsměvem, písmenka na přání - Annie v pastelových barvách posloužila k profesionálnímu focení a nyní určitě zdobí pokojíček malé Annie. :)

Co říkáte na pokojíček malé Kačenky? Perfektní sladění barev krémové, bílé a různých odstínů modré působí ladně, teple a útulně. Né vždy musí mít holčička růžovou a přesto je pokojíček krásný. Písmenka Kačky jsou od nás. :)

Od milé maminky paní Lucie jsem obdržela fotku pokojíčku s písmenky Emička. K písmenkům zvolila více textilních závěsek, doladila motýlkami a rozveselila tak jinak prázdnou zeď nad postýlkou. Vypadá to moc hezky. :)

           

Tento nádherný pokojíček s písmenky na přání - LIONEL, jsem obdržela od milé maminky Charlotte. I přes výběr tmavších barev s kombinací bílého nábytku působí pokojíček mile a velice útulně. Pokojíček malého Lionela je opravdu překrásný. Moc děkuji paní mamince Charlotte za fotku. :)

          

Pro Tobíka nechala u nás paní maminka Katka ušít na zakázku kapsář na zavěšení (5 kapes) a písmenka na přání. Děkuji moc pani Katce za snímek k inspiraci. :)

Veselý malý Šimonek rozzářil fotku svým úsměvem. :) Děkuji paní mamince Lucii za fotku Šimonka s písmenky na přání.

Paní maminka Jana mi zaslala fotku písmenek na přání její dcery Sophinky. Vpravo - již nový pokojíček její dcerky... Veselé, barevné a příjemné místo jak ke krásným snům tak na hraní ... :) 

      

Postýlka malé Stellinky je nádherná. Skvělý výběr barev a doplňků. Paní mamince Martině děkuji za snímek s písmenky "Stellinka". :)

Malá velká princezna Anežka má moc pěkné místečko jak na spaní, snění nebo čtení své oblíbené knížky. :) Paní mamince Haně moc děkuji za fotku písmenek na přání "Anežka". :)

Tak malá Emička a tak velká písmenka. :) Děkuji paní Petře za fotečku písmenek na přání "Ema".

Filípek s tak velkým a radostným úsměvem pohladí na duši. :) Děkuji mamince Zuzce za fotku. :)

Tedík a Niki v námořnickém stylu, písmenka na přání od paní maminky Petry. :)

          

Písmenka na přání Nathan u krásné bílé postýlky vše sladěné  v jemných pastelových tónech, velice příjemné a elegantní. Fotku mi zaslala paní Sylvie, moc děkuji. :)

Písmenka na přání Stela a Sandra, lapač snů a stolní lampa Pohádkový les v pokojíčku naší Stelinky a Sandrušky. :) Stelinka se fotit nechtěla, je moc stydlivá... :)

                    

Svatební fotografie krásné nevěsty a šťastného ženicha s písmenky Dusovi. Fotku jsem obdržela od milé paní Dáši, děkuji a posílám velké gratulace k svatbě. :)

Písmenka na přání - David, hezky doplňují a zdobí stěnu v pokojíčku malého Davídka. Děkuji za fotku paní mamince Tereze. :)

Pokojíček malé Klárky zdobí tyto úžasné barevné písmenka Klárka a dále týpí Moi Mili včetně červené podložky a textilních veselých polštářků, vše šité u nás na zakázku. Děkuji paní mamince Míše za fotku dětského pokoje. :)

       

Písmenka Laura v pastelových tónech růžové, mentol, bílé a tyrkysové. Děkuji paní mamince Lucii za snímek. :)


Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.