+
Menu

Zábava - Indiánská teepee a jiné

Abych se s vámi všemi mohla podělit o krásné fotoúlovky, které mi zasílají spokojené maminky a zákaznice, připravila jsem pro vás tento Blog / Fotogalerii výrobků u nás zakoupených. Můžete se zde nechat inspirovat nebo shlédnout jak vypadají naše výrobky ve skutečnosti v dané místnosti, pokojíčku a interiéru. V dnešní uspěchané době se  hodně nakupuje přes e-shopy a většinou nabízené zboží na fotkách v e-shopech vypadá jinak než poté ve skutečnosti. Tyto snímky by vám mohly pomoci jak s výběrem tak třeba jen k inspiraci. :) 

Budu velmi ráda, pokud mi budete zasílat další vaše fotografie - písmenek na přání, indiánských stanů, polštářů, dřevěných výrobků nebo jiných výrobků u nás zakoupaných, které mohou inspirovat i ostatní.  :) Fotky můžete prosím zasílat na e-mailovou adresu sanstel@sanstel.cz nebo do zpráv na facebookové stránce www.facebook.com/sanstel

Děkuji a moc se těším na vaše skvělé snímky... :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Úsměv malé spokojené Nikolky potěší na srdci. To je přece to nejdůležitější, aby byly děti veselé a šťastné a proto jsem moc ráda, že se Nikolce v jejím kouzelném hvězdném týpí líbí. Týpí Pacz, podložka k týpí kulatá a polštářky Lamps Co zakoupeny u nás. Děkuji mamince Lucce za krásné fotografie.  

        

 

Malé indiánky Stelinka a Sandruška v indiánském týpí značky Moi Mili - šitý na zakázku... :)

        

Paní maminka Jana vyzdobila pokojíček své dcery Sophinky v příjemných a nyní ve velice oblíbených pastelových odstínech. Týpí Moi Mili "Vřesové pole" včetně podložky, světelnými balónky Lavender, textilní polštářky Vintage a písmenka na přání Sophinka (vše zakoupeno u nás), moc pěkně sladěné, skvělá kombinace barev, působí jemně a zárověň vesele. Děkuji za fotku pro inspiraci paní mamince Janě. :)

Skandinávský styl, to je pokojíček malého Jakoubka. Písmenka na přání Jakub perfektně vystihnou komu vlastně tento kouzelný pokojíček patří. :) Indiánské týpí Moi Mili včetně ostatních úžasných doplňků dávají této místnosti skvělý a čistý nádech tohoto dnešního, velice oblíbeného stylu. Děkuji paní mamince Nině za snímek dětského pokoje. (Týpí, lapač snů a písmenka na přání byly zakoupeny u nás).

              

Maminka Simona zvolila týpí Moi Mili s okénkem "šedé s hvězdičkami", které zároveň se světelnými balónkami vytvoří v krásném pokojíčku skvělou hvězdnou atmosféru. :) Děkuji mamince Simoně za parádní večerní snímek.

        

I když říkám, že miluji jemné pastelové tóny, přesto si myslím, že pro děti je nejlepší volba barevnost. :) Tento pokojíček malé Klárky je barevně prostě úžasný, malá Klárka se tam musí cítit vesele. Týpí granátové s hvězdičkami včetně podložky pro týpí, barevné veselé polštářky na hraní a na zachumlání, textilní písmenka (vše barevně laděno jako komplet a šito na míru u nás), světelné balónky a další skvělé doplňky, které dokázaly pokojíček rozveselit. :)  Děkuji mamince Míše za veselý snímek.

             

Paní maminka Katka se podělila s fotografií příjemného dětského pokojíčku její dcerky. Je laděn do jemných pastelových odstínů a týpí Moi Mili "Béž" skvěle doplňuje tento nádherný dětský interiér. Děkuji paní Katce za fotku pokojíčku.

        

Týpí Pacz "šedé s hvězdičkami" zvolila maminka Daniela, rovněž s doplňky - např. závěsný mrak a dřevěná šedá truhla - zakoupeny u nás, (kde jsou již jistě uschovány ty největší poklady její malé dcerky) skvěle ladí do pokojíčku její malé dcerky. :)) Děkuji mamince Daniele za snímek k inspiraci.... 

Paní maminka Zuzka mi zaslala veselou fotku z pokojíčku její dcery, kdy vyfotila jejich malého "velkého" kamaráda pejska v týpí Moi Mili "květy"... :))) Proč ne, myslím, že i pejskové mohou takto vegetit a odpočívat. :) Určitě se tam pejsek cítí bezpečně a příjemně. :) děkuji mamince Zuzce za snímek, který rozveselí... 

Kuk, velký úsměv malého Sebíka v týpí Pacz ("Hvězdy v Béžovém") zahřeje na duši. :) Děkujeme mamince za foto. 

   

 

 

 

 

 

 

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.