+
Menu

Osvětlení - lampy, světelné kuličky

Abych se s vámi všemi mohla podělit o krásné fotoúlovky, které mi zasílají spokojené maminky a zákaznice, připravila jsem pro vás tento Blog / Fotogalerii výrobků u nás zakoupených. Můžete se zde nechat inspirovat nebo shlédnout jak vypadají naše výrobky ve skutečnosti v dané místnosti, pokojíčku a interiéru. V dnešní uspěchané době se  hodně nakupuje přes e-shopy a většinou nabízené zboží na fotkách v e-shopech vypadá jinak než poté ve skutečnosti. Tyto snímky by vám mohly pomoci jak s výběrem tak třeba jen k inspiraci. :) 

Budu velmi ráda, pokud mi budete zasílat další vaše fotografie - písmenek na přání, indiánských stanů, polštářů, dřevěných výrobků nebo jiných výrobků u nás zakoupaných, které mohou inspirovat i ostatní.  :) Fotky můžete prosím zasílat na e-mailovou adresu sanstel@sanstel.cz nebo do zpráv na facebookové stránce www.facebook.com/sanstel

Děkuji a už se moc těším na vaše skvělé snímky... :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hvězdný pokojíček malé Laurinky působí díky hvězdičkám velice příjemně a útulně. Sedací vak, koš na hračky a osvětlení kolekce Pink / Mint Stars a dekorační pompony jsou k dostání u nás. Rovněž závěsy ve stejném růžovo / mentolovém odstínu se vzorem hvězdiček jsou šité na míru naší velice šikovnou paní švadlenou z Radosna Fabryka. Děkuji paní mamince Tereze za pěkné fotografie hvězdného pokojíčku. :)

          

Maminka Veronika zvolila skvělý způsob osvětlení, pomocí balónků nasvítila nádherné bílé policové domečky a tím zvýraznila jejich využití.  :)

         


Vivienka a její kouzelný pokojíček. Doplňky - písmenka Vivi na stěně, závěsný lustr, polštáře a sedací vak z kolekce Pohádkový les jsou zakoupeny u nás. Pokojíček působí v těchto veselých barvách tyrkysové a růžové mile, radostně a kouzelně. :) Děkuji moc za fotku paní mamince Katce, aby se podělila k inspiraci. :)

Světelné balónky Snowflake perfektně zdobí týpí Moi Mili. Dodá nejen týpí, ale i celému interiéru příjemné jemné osvětlení. Týpí Moi Mili a světelné balónky zakoupeny u nás. Děkuji mamince Zuzce za podvečerní snímek. :)

           

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.