+
Menu

Už jste někdy stáli v pokojíku dětí, uklidili jejich „nepořádek“ a řekli si – tady by to chtělo trochu …něco…ale co? Něčím to doplnit, nebo něco úplně změnit? Začnete brouzdat internetem, pak se ptáte známých a hledáte a hledáte a …. Chcete něco jiného než to, co se dá koupit v sítích místních obchodů, ale zjistíte, že není jednoduché najít zajímavé originální výrobky s nápadem. 

Sama jsem řešila (a stále řeším) dětský pokoj svých dvou dcer, Stely a Sandry. Miluji souhru v interiéru, ale ne vždy je to jednoduché skloubit barvy a materiály tak, aby vše perfektně ladilo.  I to mne přimělo dát se na studium designu a návrhu interiérů na umělecké škole AVEART, kterou jsem úspěšně dokončila v roce 2014.

Zavítali jste na SanStel Design, obchod plný dekorací, doplňků, dárků a nápadů nejen pro vaše děti, ale i pro vás rodiče, blízké či kamarády. Obchod byl založen v roce 2013. V naší nabídce najdete zajímavé výrobky tvořené a navržené s láskou velice šikovnými maminkami tak, aby potěšily a udělaly radost druhým. Zakládáme si na originalitě a vlastních návrzích!!

Můžete se nechat inspirovat, můžete si objednat, a pokud budete mít zájem, ráda vám pomohu s výběrem daných výrobků pro váš interiér. 

A proč SanStel Design ... ?

  • Ideální dárek pro každého
  • Inspirace do dětských pokojů a interiéru        
  • Nejen pro děti, ale i pro mámy, táty či blízké
  • Unikátní vzory a materiály
  • Nápaditost a originalita výrobků
  • Tvoříme pro vás design s láskou

 

Věřím, že když si v nabídce vyberete, uděláte svým dětem i sobě velkou radost ... :)

Přeji vám pohodový nákup se SanStel Design. 

Lucie Štubňová

 

 

 


 

 


Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.