+
Menu

Prodejna

Milí fanoušci, otevřeli jsme pro vás prodejnu v podhůří Beskyd. Máte skvělou příležitost přenést se s námi do pohádkového světa a vidět tak naše zboží z e-shopu naživo. Dovolíme si vás upozornit, že tady zapomenete na strasti všedních dnů a ještě více propadnete kouzlu ručně vyráběných kvalitních výrobků. Z každého kousku totiž sálá originalita a láska, se kterou vše tvoříme. Nezapomeňte vzít s sebou klidně i své ratolesti, které se rozhodně nudit nebudou. Věříme, že se s nimi vrátíte do dětských let.

photo_1
photo_2

V našem showroomu najdete designové dekorace, doplňky do dětského pokoje, luxusní osvětlení, jedinečný designový dětský nábytek TULO, teepee pro děti, hračky, ložní textilie, kojenecké zboží, designové dětské příbory, šperky pro děti, dárkové zboží, dárkové krabičky z galerie PAPE a skvělou přírodní kosmetiku BIORYTHME.

S radostí vám vyhovíme, pokud si výrobek vyberete na našem internetovém obchodě a přijdete si ho vyzvednout přímo do prodejny ve Frýdlantě nad Ostravicí na ul. Spořitelní 67. 

photo_3
photo_4

Moc děkujeme za vaše nadšení k námi vyráběnému zboží a těšíme se na návštěvu. :)


Adresa

Sanstel Design s.r.o.
ul. Spořitelní 67
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Otevírací doba

Pondělí 08:00 – 14:00
Úterý Zavřeno
Středa 08:00 – 13:00
Čtvrtek Zavřeno
Pátek 08:00 – 12:00
Sobota Zavřeno  
Neděle Zavřeno  
mapa prodejna

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.