+
Menu

Lapač snů 22 cm - jméno do 5 písmen

Naše cena:

1 044 CZK bez DPH

1 263 CZK s DPH

1378

Dostupnost: Na objednání - 4 týdny

Lapač snů je vyroben z bavlněného ozdobného výpletu s ručně a velice precizně háčkovanou výšivkou, borovicové obruče, zdoben stužkami, knoflíky, peříčky, korálky a rolničkami. Lapač je variace na téma Indiánského talismanu, který dovoluje snít jen dobré sny. Je vhodný nad postýlku děťátka, do pokoje starších dětí, ale i rodičům.

Lapač by měl mít tu vlastnost, kdy zlé noční můry zachytí v pavučince a první ranní paprsek je spálí, zatímco ty dobré nechá sklouznout po peříčku dolů, do duše spáče. 
 
Lapač se skládá z několika částí, každá má svůj nezanedbatelný význam:
 
Kamínek nebo korálek - symbolizuje „vlastní já", naši osobu, člověka, kolem kterého se točí svět.
Kruh - vyjadřuje svět okolo nás a vesmír, jeho úkolem je být první překážkou špatným snům – je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí.
Peříčka, stužky - zachytávají dobrou energii a sny, dopředu je filtrují – noční můry jsou odrazeny a sladké sny pouští do síťky, která rovněž zachycuje veškerou negativní energii, která by přes pírka prošla.
Výplet - zlé sny se zde zachytí a zabloudí, dobré proklouznou ke kamínku (korálku). Výplet  by měl být systematický a nikoliv zmatený, protože harmonii zlé síly nemají rády.


Rozměr lapače: průměr 22 cm.

Tento lapač je vhodný pro jméno nebo nápis s maximálním počtem písmen 5 ks! Pro delší jméno je potřeba zvolit lapač o průměru 25 cm.

Lapač snů s výšivkou je pouze na zakázku, můžete si zvolit:

  • barvu výšivky (nápis, jméno)
  • barvu stužek (prosím vždy o upřesnění, zda-li si přejete pastelové světlé odstíny nebo tmavé sytější odstíny stužek)


Veškeré tyto potřebné informace uvádějte do poznámky v objednávce.

Vzhledem k tomu, že je lapač vyráběn na zakázku, nezasíláme lapače na dobírku!! Na lapač snů vám vystavíme zálohovou fakturu ve výši celkové ceny lapače. Záloha je při storně objednávky nevratná. Termín dodání 4 týdny se počítá od data uhrazení zálohové faktury. 

Každý kousek je originální, unikátní a pracně ručně vyráběný.

Termín dodání je z důvodu pracnosti a náročnosti cca 4 týdny.

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.