+
Menu

Lapač Veselé Vánoce - NA OBJEDNÁNÍ

Naše cena:

1 193 CZK bez DPH

1 444 CZK s DPH

1774

Dostupnost: Na objednání - 4 týdny

Lapač snů je vyroben z bavlněného ozdobného výpletu s ručně a velice precizně háčkovanou zlatou výšivkou Veselé Vánoce, dále borovicové obruče, zdoben stužkami ve svátečním duchu, peříčky, korálky a rolničkami. 

Lapač by měl mít tu vlastnost, kdy zlé noční můry zachytí v pavučince a první ranní paprsek je spálí, zatímco ty dobré nechá sklouznout po peříčku dolů, do duše spáče. 
Samozřejmě se dá lapač použít i jako velice zajímavý doplněk ve Vaší domácnosti např. v hlavní vstupní chodbě, kuchyni, ložnici.
 
Lapač se skládá z několika částí, každá má svůj nezanedbatelný význam:
 
Kamínek nebo korálek - symbolizuje „vlastní já", naši osobu, člověka, kolem kterého se točí svět.
Kruh - vyjadřuje svět okolo nás a vesmír, jeho úkolem je být první překážkou špatným snům – je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí.
Peříčka, stužky - zachytávají dobrou energii a sny, dopředu je filtrují – noční můry jsou odrazeny a sladké sny pouští do síťky, která rovněž zachycuje veškerou negativní energii, která by přes pírka prošla.
Výplet - zlé sny se zde zachytí a zabloudí, dobré proklouznou ke kamínku (korálku). Výplet  by měl být systematický a nikoliv zmatený, protože harmonii zlé síly nemají rády.


Rozměr lapače: průměr 25 cm.

Každý kousek je originální, unikátní a pracně ručně vyráběný, proto mohou být odstíny stužek nebo peříček lehce odlišné od vzorového lapače. 

Pokud není lapač skladem, bude termín dodání z důvodu pracnosti a náročnosti cca 4 týdny.

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadlu do 48 hodin.