+
Menu

Lapač snů s nápisem + peříčka / srdíčko s rytým nápisem

Naše cena:

736 CZK bez DPH

890 CZK s DPH

2445

Dostupnost: Na objednání - 3 týdny

Dřevěný lapač snů s nápisem, dřevěnými peříčky a srdíčkem s rytým nápisem, je malován metodou shabby chic, zdoben dřevěným libovolným nápisem, korálkami, dřevěnými peříčky nebo srdíčky a stužkami. Lapač je variace na téma Indiánského talismanu, který dovoluje snít jen dobré sny.

Je vhodný nad postýlku děťátka, do pokoje starších dětí, ale i rodičům.

Rozměr lapače: vnější průměr cca 30 cm, celková délka včetně nejdelšího peříčka cca 65 cm.
Dekory: peříčka 5 ks, srdce 1 ks
 

Dřevěný nápis na mráčku si můžete libovolně zvolit - například jméno dítěte nebo Váš oblíbený nápis (například Sladké sny, Sweet Dreams, pro štěstí....)

Rovněž je možné zvolit si ryté nápisy na peříčkách a srdíčku: například datum narození dítěte nebo věk dítěte, popřípadějiný nápis.

Tip nápisu na mráčku i na peříčkách a srdíčku, a dále výběr barvy u nápisu, dřevěných peříček i stužek, prosím, uvádějte do poznámky, kterou najdete v košíku pod výběrem dopravce. 

Nápisy na mráčku, dřevěné peříčka a srdíčko jsou dostupné v provedení: bílé, světle růžové, tmavě růžové, šedé, mentolové, tyrkysové, světle modré, tmavě modré, tmavě hnědé, béžové, olivově zelené, světle žluté.

Korálky a stužky jsou dostupné v provedení: bílé, šedé, modré, tyrkysové, světle i tmavě růžové.

Každý kousek je originální, unikátní a pracně ručně vyráběný.

Vzhledem k tomu, že je lapač vyráběn na zakázku, nezasíláme lapače na dobírku!! Na lapač snů vám vystavíme zálohovou fakturu ve výši celkové ceny lapače. Záloha je při storně objednávky nevratná. Termín dodání 4 týdny se počítá od data uhrazení zálohové faktury. 

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.