+
Menu

Nástěnná lampa - Cloud Mustard

Naše cena:

918 CZK bez DPH

1 111 CZK s DPH

Dostupnost: Na objednání - 2 týdny

Dětská nástěnná lampička - Cloud Mustard, je velice užitečným doplňkovým osvětlením v dětském pokoji. Lampa dodává místnosti delikátní světlo. Nástěnný prvek lampy je vyroben z přírodního bukového dřeva malovaný ekologickou barvou, bezpečnou pro děti. Materiál stínítka je 100% bavlna. 


Rozměry: stínítko - výška 15 cm, průměr 14 cm, celková výška lampy 25 cm, šířka 20 cm.

Doporučeno používat žárovky max. 30 W nebo energeticky úsporné žárovky LED (nenahřívající se).

Lampa je dostupná ve 2 variantách:                                                                                                                                                                                                                               

  • 1. varianta - lampička pro připojení k hlavnímu osvětlení ve zdi
  • 2. varianta - lampička s kabelem a zástrčkou

 

K nástěnné lampičce je možné dokoupit ze stejné kolekce závěsný lustr, stolní lampu, noční lampičku a textilní doplňky. Kompletní přehled produktů v dané kolekci najdete v kategorii Osvětlení / Kolekce Lamps company nebo Lůžkoviny / Kolekce Lamps Company. 

Tyto produkty se vyznačují kombinací skandinávské jednoduchosti spojené s americkým stylem, dále se vyznačují vysokou jakostí a využitím přírodních materiálů - bavlna a bukové dřevo, malované ekologickými barvami. Charakteristickými rysy této značky jsou výrobky kontrastující s živými barvami a vzory. Produkty ruční práce.

 

Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.