+
Menu

Dětská noční lampička - Blossom

Naše cena:

1 081 CZK bez DPH

1 308 CZK s DPH

Dostupnost: Na objednání - 2 týdny

Dětská noční lampička - Blossom, je sice malý, ale velice půvabný a užitečný doplněk na dětském nočním stolku. Lampička dodává místnosti tlumené, delikátní světlo. Podstavec lampy je vyroben z přírodního bukového dřeva malovaný ekologickou barvou, bezpečnou pro děti. Materiál stínítka je 100% bavlna. 

Noční lampičku je možné zkompletovat se stolní lampou, závěsným lustrem a textilními doplňky vše ze stejné kolekce, díky nimž bude pokoj dokonalý v každém detailu.

Rozměry: výška 32 cm, průměr 13 cm

Doporučeno používat žárovky max. 25 W nebo energeticky úsporné žárovky a LED (nenahřívající se) o výkonnosti odpovídající 60W.

Tyto produkty se vyznačují kombinací skandinávské jednoduchosti spojené s americkým stylem, dále se vyznačují vysokou jakostí a využitím přírodních materiálů bavlna a bukové dřevo, malované ekologickými barvami. Charakteristickými rysy této značky jsou výrobky kontrastující s živými barvami a vzory. Produkty ruční práce.


Kategorie

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu při platbě v hotovosti účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku do 48 hodin.